Skip links

Hakkımızda

Makinist Creative Studio;

İstanbul merkezli yaratıcı bir film ve video prodüksiyon şirketi

MCS 2016’nın 12’ci ayından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Başta amatör bir fotoğraf stüdyosu olarak kurulmuş olsa da çok kısa süre içince kendini geliştirmiş bir girişimci projesi halini almıştır şuanda bünyesinde sizlere Video çekimi,fotoğraf çekimi, özel gün fotoğrafçılığı Web tasarım,grafik tasarım,reklamcılık ve matbaa sektörlerinde en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyerek ilerlemektedir.

MCS; dijitalleşen bu süreçleri sizin için analiz etmekte ve deneyimleriyle yol almaktadır.

YARATICI ÇÖZÜMLER
STRATEJİK ÖNGÖRÜLER
İTİBAR YÖNETİMİ
SAHA PAZARLAMA / TANITIM
SIZE ÖZEL TASARIMLAR
YARATICI STRATEJILER
KAMPANYA TAKİBİ
DOĞRU İLETİŞİM

Neden MCS ?

Makinist Creative Studio, en değerli hazinemiz fikirlerimizdir. Markanızı başarıya ulaştırmak, fark yaratmasını sağlamak ve hayranlık yaratacak işler üretmek en baştaki prensibimizdir.

Müşteriyi kendi ekibimizden görür beraber yol almayı tercih ederiz. Bize evet dediğiniz an sizde artık bir fikircisinizdir.

Hizmetlerimiz için alışagelmiş dışında çözümler sunuyoruz. Her müşteri ve her iş birbirinden farklıdır. Bİzde her işe ilk işimiz ruhuyla başlar yeni fikirler üretiriz.

Günümüz tanıtımlarında; dijitalleşen hayatlarımızla beraber, bu değişime ayak uyduracak bir fikirler üretmek ve adaptasyon sürecini yürütmeyi gerektirir.

YARATICI ÇÖZÜMLER

WEB YAZILIM

YARATICI STRATEJILER

REKLAM FİLMİ

İTİBAR YÖNETİMİ

FOTOĞRAFÇILIK

DOĞRU İLETİŞİM

SOSYAL MEDYA PRODÜKSİYON