Skip links

Maltepe Web Tasarım – Profesyonel Maltepe Web Tasarım Fiyatları 2024

Maltepe’de yaşayan ve web sitesi sahibi olan kişiler, web sitelerini geliştirmek amacıyla çeşitli çalışmalara ihtiyaç duyduklarının farkındadır. Bu konuda bilgi sahibi olanlar kendi çalışmalarını gerçekleştirebilseler de, sadece çalışmanın önemini bilenler Başakşehir web tasarım hizmetleri arayışına yönelir.

Daha önceki ‘İnternet Sitesi Kurma Ümraniye‘ gibi makalelerimizde, web tasarımın detaylı bir kavram olduğunu vurgulamıştık. Bu detayları, diğer il bazlı makalelerimizde ‘hizmet, fiyat, önem, amaç’ gibi alt başlıklarla açıklamıştık. Bu makalede ise, web tasarım çalışmasının planlama sürecinden bahsedeceğiz.

Maltepe Web Tasarım Planlama Süreci

Bu konuyu alt başlıklara ayırarak ele alacağız.

Çalışılacak Sitenin Spesifik Olarak Sektörünün Belirlenmesi

Çalışılacak sitenin sektörü, maltepe web tasarım sürecini etkiler. Bu nedenle, firmalar çalışmaya başlamadan önce, çalışacakları sitenin spesifik olarak hangi sektöre ait olduğunu bilmelidirler. Spesifik belirtilen sektör, sadece bilgisayarlarla ilgili bir siteyse genel bir teknoloji sitesi değil, örneğin bilgisayar teknolojisi sitesi demektir.

Bu spesifik sektör tespiti, rakip analizi gibi birçok konuda firmaya yardımcı olacak ve çalışma rotasını daha iyi şekillendirmelerine katkı sağlayacaktır.

Rakip Analizi

Rakip analizi, sadece Maltepe web tasarımı için değil, birçok web çalışması için önemlidir. Rakip analizinin amacı, rakipleri kopyalamak değil, onların çalışma stilinden genel bir fikir alarak kendi çalışmalarını geliştirmektir.

Rakip analizi yapılırken şu maddeler dikkate alınır:

  • Tasarım ve temaların web tasarımındaki büyük rolü nedeniyle, rakiplerin tema ve tasarım ayarlamaları dikkatle incelenir. Hangi unsurları nereye yerleştirdikleri ve genel yapıyı nasıl oluşturdukları göz önünde bulundurulur.
  • Rakiplerin SEO odaklı analizleri de yapılır. Bu, incelenen sitenin başarısını ölçmek amacıyla yapılır. Başka bir deyişle, bir siteden fikir almak ve bu sitenin işe yarayıp yaramadığını görmek istenir. Bu analiz için Ahrefs ve Semrush gibi araçlar kullanılabilir.
  • Kullanıcı deneyimi için ek inceleme yapılır. Başakşehir web tasarım çalışmalarının başarılı olması için, kullanıcı deneyimi büyük öneme sahiptir. Bu nedenle, rakip sitelerin kullanıcı deneyimini anlamak adına incelenir.

Çalışılacak Sitenin Analizi

Rakip analizi raporu elde edildikten sonra, bir rapor da çalışılacak sitenin analizi ile elde edilir ki bu ikisi karşılaştırılabilsin.

Çalışılacak site incelenirken, sitenin genel eksikleri ve hangi alanlarda çalışmaya ihtiyaç duyduğu belirlenir. Bu konu aynı zamanda daha sonra belirlenecek Maltepe web tasarım fiyatları için de önemlidir.

Sitenin ihtiyaç duyduğu çalışmalar, olumlu ve olumsuz yönler gibi konular raporlandıktan sonra, rakip analizi raporu ile karşılaştırılır.

Bu iki raporun karşılaştırılmasının ardından, web tasarım firmaları hangi fikirleri geliştirebileceklerini ve rakiplerinde eksik olan unsurları sitelerine nasıl ekleyebileceklerini belirler.

Tüm bu bilgiler bir araya getirilerek bir çalışma rotası çizilir ve çalışmaya başlanır.

Profesyonel Maltepe Web Tasarım Fiyatları 2024

Bu fiyatlar, müşterinin ihtiyacına ve çalışılacak firmanın fiyat politikasına bağlı olarak değişir. Net bir fiyat almak için düşündüğünüz firmayla iletişime geçmeniz önemlidir.

Çalışmayı düşündüğünüz firmayla projeniz hakkında net bilgi paylaşırsanız, size muhtemelen net bir fiyat sunacaklardır.

Yukarıda bahsettiğimiz şekilde bize, Makinist Creative Studio’a ulaştığınızda, size en kısa sürede net bir fiyatla dönüş yapılacak ve çalışmaya başlamaya hazır olacağız.

Hazırken sizi kaçırmak ve hizmet vermemek istemeyiz. Başakşehir web tasarım hizmetini piyasadaki en kaliteli firmalardan birinde almak istiyorsanız, Makinist Creative Studio’a telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Maltepe Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Birçok farklı web tasarım firmasının ihtiyaca göre farklı fiyat politikaları bulunmaktadır. Genel olarak