Skip links

Web Yazılım

FİYAT TEKLİFİ ALIN

  WhatsApp İle İletişime Geçin

  0555 160 93 96

  Web Yazılım

  MCS Web Yazılım Hizmetleri

  Kurumsal Web Sitesi Yazılım & Tasarım

  Kurumsal yapınıza uygun ve modern çizgilerle oluşturulan web sitesi tasarımlarıdır. Oluşturulan tasarımlarda, kullanıcılarınızın site içi aktivelerini kolay ve doğru bir şekilde yapabilmesi ve sizlere daha rahat ulaşabilmesi sağlanır. Tasarımlarda uygun yazı karakteri kullanımı ve uyumlu yardımcı renkler kullanılır. Tüm mobil ve tablet cihazlarıyla uyumludur.

  Makinist Creative Studio; kendi geliştirdiği, gereksiz kodlardan arındırılmış “MCSPanel” adlı içerik yönetim sistemine sahiptir. Bu sayede, kullanıcılarınız sayfaların açılmasını beklemeden kolayca web sitenizde dolaşabilirler. Çoklu dil desteğine sahip “MCSPanel” yönetici paneli sistemi ile istediğiniz dillerde yayın yapabileceğiniz web sitelerine sahip olabilirsiniz.

  Tüm müşterilerimize, web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek geliştirmeler yaptırıp, web sitenizi farklı özelliklere sahip bir yapı haline de getirebilirsiniz.

  E-Ticaret Sitesi Tasarımı

  İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz e-ticaret siteniz oluşturulurken tüm banka ve aracı kurum entegrasyonları sağlanmaktadır. Bu sayede; müşterilerinizden, kolay bir şekilde kredi kartı ile ödemeyi tahsil edebilirsiniz. E-ticaret sitesi tasarımları, günümüz tasarım standartlarına uygundur. Satışı yapılan ürün grubuna uygun şekilde tasarımlar üretilmektedir.

  Web sitesi tasarımlarımızda renk uyumu, belirlenen rengin tamamlayıcı renkleri kullanılarak sağlanmaktadır. Oluşturulan tasarımlar, mobil cihaz ve tabletler ile uyumludur. Gereksiz kodlama yapısından arındırılmıştır. Bu sayede, sayfa yükleme hızı yüksek bir e-ticaret sitesine sahip olursunuz. Ayrıca, tüm müşterilerimize web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ek olarak; oluşturduğumuz e-ticaret siteleri, özel taleplerinizin uygulanabileceği bir alt yapıya sahiptir.

  Her ihtiyaca yönelik kurumsal web siteleri

  Size özel bir web tasarım siparişi verin. İşinizi internete MCS Web Tasarım ile taşıyın.