Skip links

Sosyal Medya Prodüksiyon

FİYAT TEKLİFİ ALIN

  WhatsApp İle İletişime Geçin

  0555 160 93 96

  Web Yazılım

  Sosyal Medya Prodüksiyon

  Dijital Medya Platformlarına Videolar Nasıl Hazırlanır ?

  Şirketler, organizasyonlar ve benzeri kurum/kuruluşlar için profesyonel kurgu ve prodüksiyon yöntemleri ile tasarlanan kurumsal dijital medya videoları, ihtiyaca yönelik farklı formatlarda tasarlanabilir. Bu süreç doğrultusunda öncelikli olarak şirketin ihtiyaçları belirlenir ve onun ihtiyaçlarına yanıt verecek bir Dijital medya video kurgusu üzerinde durulur. Belirlenecek olan strateji dahilinde markanın yapısına göre yaratıcı bir çözüme odaklanılarak prodüksiyon planlama yapılır. Prodüksiyon planlama sürecinde, tercih edilecek dijital medya video tasarımı için marka dili, görsel dil ve kurguya dair detaylar belirlenir. Sonrasında ise tercih edilecek formatlar dahilinde prodüksiyon stratejileri uygulanarak işletme için özgün, yaratıcı ve değer vaat eden dijital medya videosu hazırlanır.


  Organik Tüketici ile İletişimi

  Dijital medya, reklam odaklı bir mecra olmadığından işletmelerin daha organik ve doğal gönderilere odaklanmaları gerekir. Video odaklı içeriklerle oluşturulacak Dijital medya gönderileri sayesinde daha organik tüketici iletişimi sağlanabilir. Böylelikle markanızı tüketicinize reklam dili kullanmadan, eğlenceli, sıcak kanlı ve daha özgür biçimde ifade edebilirsiniz. Organik tüketici iletişimi dahilindeki bir diğer önemli avantaj da tüketicilerin reklam gibi olmayan içeriklere daha fazla güven duymasıdır. Bu sayede şirket Dijital medya gönderilerinizin inandırıcılığı ve ikna gücü de reklam odaklı iletişim araçlarına nazaran daha yoğun olur.

  Uygun Maliyetli Prodüksiyon Süreçleri

  Dijital medya video tasarımları diğer prodüksiyon projelerinde olduğu gibi detaylı fiyatlandırma politikalarının mevcut olduğu bir alan değildir. Bu bağlamda Dijital medya video prodüksiyon fiyatları da oldukça uygun aralıklarda yer alır. Özellikle maliyet odaklı işletmelerin tercih ettiği Dijital medya tasarımları dahilinde farklı bütçe aralıklarından işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı çözümler kolaylıkla bulunabilir.


  Paylaşılabilir Gönderi ile Yayılma Etkisi

  Dijital medyanın en büyük avantajlarından biri de gönderilerin kullanıcılar tarafından paylaşılarak yayılma etkisi yaratmasıdır. Yayılma etkisi sayesinde, herhangi bir reklam maliyetine maruz kalmadan takipçilerinizin sizin reklamınızı yapmasına olanak verirsiniz. İlgi çekici Dijital medyavideoları gördüklerinde kullanıcılar onları, arkadaşları ve yakınlarıyla paylaştıklarından içeriğinizin hızlı bir şekilde popüler olması gibi bir olasılık da söz konusudur.

   

  Özelleştirilebilir Kurgular ile Yeni Nesil Müşteri İletişimi

  Tasarlatacağınız Dijital medya video kurguları kapsamında yaratıcı çözümlere, oyunlaştırma ve Hashtag stratejilerine odaklanabilirsiniz. Hedef kitlenizin özelliklerine göre belirleyeceğiniz bu özellikler sayesinde içeriklerinizi onların yaşam tarzlarına, davranışlarına ve beklentileri doğrultusunda tasarlayabilirsiniz. Belirli oyunlaştırma ve yarışma kurguları ile dijital medya etkileşimlerinizi zenginleştirebilir ve yeni nesil bir müşteri iletişimi altyapısı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra genel stratejiniz için dijital medya animasyon videosu ve whitboard videolar gibi farklı formatlardan da faydalanabilirsiniz.


  Sosyal Medya Video Çekim Fiyatları

  dijital medya video fiyatları, proje genelinde ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Fiyat üzerinde belirleyici olan unsurlar arasında genel olarak kullanılacak olan ekipmanlar, prodüksiyon ekibi ve bu kadronun yetkinliği öne çıkar.

  Bunun yanı sıra; belirlenecek olan konsept, cast, film kurgusu, montaj, seslendirme, efekt gereksinimleri gibi etkenler de dijital medya video çekim fiyatları açısından belirleyici etkenler arasında yer alır.

  Her ihtiyaca yönelik kurumsal web siteleri

  Size özel bir web tasarım siparişi verin. İşinizi internete MCS Web Tasarım ile taşıyın.