Skip links

Seo Danışmanlığı

FİYAT TEKLİFİ ALIN

  WhatsApp İle İletişime Geçin

  0555 160 93 96

  SEO DANIŞMANLIĞI

  MCS Arama Motoru Optimizasyonu

  Kurumsal SEO Hizmetleriyle İşletmenizi Öne Çıkarın!

  İşletmeniz için etkili ve kalıcı Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetleri sunarak, web sitenizin görünürlüğünü en üst seviyeye çıkarıyoruz. SEO çabalarımızla, şirketlerin kurumsal web sitelerinde gerekli optimizasyon ve iyileştirmeleri gerçekleştiriyor; böylece organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

  Kurumsal siteler genellikle büyük şirketlere ve geniş ürün/hizmet yelpazesi sunan orta ölçekli işletmelere aittir. İyi planlanmış bir kurumsal SEO stratejisi, sayfa içi optimizasyonu ve yüksek kaliteli içerik üretimini içerir.

  SEO, bilgi, deneyim ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Arama motorlarının tam olarak açıklamadığı SEO kuralları adeta birer gizli tarif gibidir. Ancak yukarıda bahsettiğimiz özellikler, genel bir çerçeveyi oluşturur. Bunlar, zaman içinde kanıtlanmış ve etkisi görülmüş kurallardır. Ayrıca, sitenizdeki her detay, kodlamadan içerik oluşturmaya kadar, SEO‘yu etkiler. Bu nedenle, SEO hizmetini gerçek anlamda başarabilen firmaların sayısı oldukça azdır.

  İhtiyacınıza Uygun Kurumsal SEO Hizmeti

  Dijital Pazarlamanın Temel Taşı: SEM

  SEM (Search Engine Marketing), Türkçe’de “Arama Motoru Pazarlaması” olarak bilinir. Arama motorlarında üst sıralarda görünen reklamların stratejik yönetimi ile düşük maliyetle yüksek geri dönüşüm oranları elde etmeyi hedefler.

  SEO‘dan farklı olarak SEM, süresi boyunca ödeme yaparak üst sıralarda yer almanızı sağlar. SEM stratejileri sayesinde geçici ziyaretçileri kalıcı müşterilere dönüştürebilirsiniz.

  Dijital Pazarlamanın Avantajları

  • Değerli verilere dayalı stratejiler ile potansiyel müşterilere erişim sağlarız.
  • İçerik performansını artırarak hedef kitlenize ulaşmanın kapılarını aralarız.
  • Maliyetleri düşürürken kalite standartlarını yükseltiriz.
  • Teknolojiyi kullanarak geniş kitlelere düşük maliyetle erişiriz.
  • Ziyaretçilerinizi yüksek gelir elde eden alımlara dönüştürmenizi sağlarız.
  • Zamanlı kampanyalarla ilgi çekici fırsatlar sunar, satışlarınızı artırırız.
  • Güven oluşturarak marka itibarınızı yükseltiriz.

  Google Ads, Facebook & Instagram Ads ve TikTok Ads Hizmetleri

  Müşterileriniz için 7/24 satış fırsatları sunmak isterseniz, SEO ve SEM hizmetimiz tam size göre.

  Makinist Creative Studio olarak, işletmenizin dijital varlığını en üst seviyeye çıkarmak için buradayız. 200’den fazla danışmanlık hizmeti, 350’den fazla teknik destek, verimli iş ortaklıkları, 400’den fazla mutlu müşteri ve %95’e varan olumlu dönüş oranı ile etkileyici başarı imzalarını birlikte atalım.

  İşletmenize özel seo ve sem danışmanlığı için fiyat teklifi alın. İnternette MCS ile işletmenizi büyütün.